Лист Міністерство освіти і науки України (2), від 15.06.2015, № 1/9-288 Щодо термінів зарахування іноземців на наступні рівні навчання

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ЛИСТ

 

від 15.06.2015 р. N 1/9-288

 

Керівникам вищих навчальних закладів (за списком)

 

 

Щодо термінів зарахування іноземців на наступні рівні навчання

 

З метою збереження контингенту іноземних студентів Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам здійснювати зарахування іноземців, які закінчили підготовчий факультет/відділення або отримали освіту певного освітньо-кваліфікаційного рівня і планують продовжувати навчання на наступних рівнях вищої освіти, у строки, які встановлені законодавством щодо безперервності їх реєстрації в органах Державної міграційної служби (5 - 10 календарних днів з дати підписання наказу про відрахування з попереднього рівня навчання).

У зв'язку з необхідністю технічного налаштування роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти відповідно до вимог чинного законодавства в галузі вищої освіти, рекомендуємо здійснювати зарахування такої категорії вступників за внутрішніми наказами керівника вищого навчального закладу з необхідністю їх подальшої верифікації в Єдиній базі. Формування наказів про зарахування іноземців на навчання в Єдиній базі буде розпочато 1 липня 2015 року.

У разі необхідності, просимо відповідно до п. 6 розділу XIX Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році, затверджених наказом МОН від 15 жовтня 2014 року N 1172, внести відповідні зміни до Правил прийому до вищого навчального закладу, забезпечивши роботу приймальної комісії, яка вирішує питання щодо прийому іноземців на навчання.

 

 

Перший заступник Міністра

 

І. Р. Совсун

 

 

Додати новий коментар