Лист Міністерство освіти і науки України (2), від 15.06.2015, № 1/12-4234 Про документ, що підтверджує факт навчання іноземців

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ЛИСТ

 

від 15.06.2015 р. N 1/12-4234

 

Державній міграційній службі

 

 

Про документ, що підтверджує факт навчання іноземців

 

Міністерство освіти і науки звертається з проханням інформувати всі територіальні підрозділи ДМС, які здійснюють реєстрацію іноземних студентів, про таке.

З метою збереження контингенту іноземних студентів вищі навчальні заклади здійснюватимуть зарахування іноземців, які закінчили підготовчий факультет/відділення або отримали освіту певного освітньо-кваліфікаційного рівня і планують продовжувати навчання на наступних рівнях вищої освіти, у строки, які встановлені законодавством щодо безперервності їх реєстрації в органах Державної міграційної служби (5 - 10 календарних днів з дати підписання наказу про відрахування з попереднього рівня навчання).

Проте у зв'язку з існуванням технічних проблем щодо необхідності налаштування роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) відповідно до вимог чинного законодавства в галузі вищої освіти, ВНЗ здійснюватимуть зарахування такої категорії вступників за внутрішніми наказами керівника вищого навчального закладу з їх подальшою верифікацією в ЄДЕБО. Формування наказів про зарахування іноземців на навчання в ЄДЕБО буде розпочато лише після 10 липня 2015 року.

Беручи до уваги зазначене, просимо інформувати відповідні територіальні підрозділи ДМС про те, що вищі навчальні заклади надаватимуть документ, що підтверджує факт навчання іноземців у ВНЗ, - внутрішній наказ керівника вищого навчального закладу.

Просимо звернути особливу увагу територіальних підрозділів ДМС, що в цей перехідний період ВНЗ не матимуть змоги верифікувати ці накази в ЄДЕБО і, за рекомендацією Міністерства освіти і науки, зараховуватимуть іноземців на навчання за внутрішніми наказами керівників ВНЗ.

 

 

Перший заступник Міністра

 

І. Р. Совсун

 

 

Додати новий коментар