Лист Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, від 21.01.2015, № 7.2-35-123 Щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв в 2015 році

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

 

ЛИСТ

 

від 21.01.2015 р. N 7.2-35-123

 

Щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв в 2015 році

 

На виконання доручення голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) Третьякова Д. Ю. виконавча дирекція Фонду розглянула Ваше звернення <...> щодо фінансування санаторіїв-профілакторіїв у 2015 році та повідомляє наступне.

З 01 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 N 77-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" (далі - Закон N 77), відповідно до якого Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та втратами, зумовленими похованням" від 18.01.2001 N 2240-III, яким передбачалось здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій визнано таким, що втратив чинність.

Зазначеним Законом наразі не передбачено здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій.

Статтею 20 Закону N 77 чітко визначені види матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності. Згідно з цією статтею до соціальних послуг відноситься лише оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Враховуючи вищевикладене, правові підстави для здійснення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій, відповідно до вимог Закону N 77 відсутні.

 

 

В. о. першого

заступника директора

 

В. Ю. Чижевський

 

 

Коментарі

Generico Priligy Funziona Buy100 Mg Of Viagra Pills <a href=http://cialiviag.com>online pharmacy</a> Buy Tenormin From Mexico

Додати новий коментар