Звіт про зареєстровані громадські об'єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації (форма № 1-ПГО (річна))

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 30 жовтня 2013 року № 330 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження №1-ПГО (річна) «Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації».

Звіт надається структурними підрозділами головних управлінь юстиції в областях, місті Києві, районні у містах, міські (міста обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру до органу державної статистики за місцезнаходженням. Звіт надається один раз на рік не пізніше 20 січня року, наступного за звітним.

Форма містить 4 розділи та 2 додатки. В першому розділі наводиться інформація про громадські об'єднання, зареєстровані та утворені шляхом повідомлення відповідно до Закону України "Про громадські об'єднання", в другому – містяться дані про легалізовані профспілки, їх об'єднання відповідно до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності". Третій розділ присвячений політичним партіям, в четвертому – надаються відомості про зареєстровані благодійні організації відповідно до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації".

Скачати звіт про зареєстровані громадські об'єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації (форма № 1-ПГО) можна за посиланням.

Додати новий коментар