Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об'єкт (форма № 2-буд) (квартальна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 5 серпня 2014 року N 225 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, будівництва та інвестиційних проектів».

Звіт надається щоквартально до органу державної статистики за місцезнаходженням юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб - замовниками, місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування щодо об’єктів, забудовниками яких є фізичні особи або фізичні особи-підприємці. Термін надання звіту – до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Звіт має загальну частину та три розділи. В загальній частині містяться дані про респондента та його місцезнаходження. В першому розділі містяться загальні про об’єкт будівництва. В другому розділі описуються характеристики будівель, а саме: кількість квартир у житловому будинку та їх площа, комфортність житлової будівлі, поверховість нової житлової будівлі. В третьому розділі наводяться дані про використані будівельні матеріали.

Скачати бланк «Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об'єкт (форма № 2-буд) (квартальна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар