Збір урожаю сільськогосподарських культур на 1 грудня 20__ року з политих зрошуваних земель, з осушених земель (форма № 29-сг (меліорація) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 14 червня 2013 року N 181 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства».

Звіт надається один раз на рік до органу державної статистики за місцем здійснення діяльності юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність на меліорованих землях. Термін надання звіту - до 2 грудня звітного року.

В шапці звіту зазначається код ЄДРПОУ та найменування респондента, його юридична адреса та адреса за якою здійснюється діяльність. Перший розділ звіту містить інформацію про одержаний за звітний період врожай сільськогосподарських культур в розрізі їх найменувань, з зазначенням кількості врожаю у початково-оприбуткованій вазі, після доробки та після повторних або міжрядних посівів. В другому розділі наводяться відомості про отриманий врожай з садів, ягідників і виноградників на политих зрошуваних землях.

Скачати бланк звіту «Збір урожаю сільськогосподарських культур на 1 грудня 20__ року з политих зрошуваних земель, з осушених земель (форма № 29-сг (меліорація) (річна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар