Внесення мінеральних, органічних добрив, гіпсування та вапнування ґрунтів під урожай 20__ року (форма № 9-б-сг) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 14 червня 2013 року N 181 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства».

Звіт надається щороку до органу державної статистики за місцем здійснення діяльності юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність за встановленим переліком. Термін надання звіту - до 2-го грудня звітного року.

В шапці документу зазначаються відомості про респондента: код ЄДРПОУ, повне найменування, юридична адреса та адреса проведення діяльності.

В звіті надається інформація про внесення мінеральних та органічних добрив у розрізі сільськогосподарських культур, а саме зазначається скільки внесено азотних, фосфорних , калійних та органічних добрив, вказується загальна посівна площа та окремо площі удобрені мінеральними та органічними добривами.

Скачати бланк звіту «Внесення мінеральних, органічних добрив, гіпсування та вапнування ґрунтів під урожай 20__ року (форма № 9-б-сг)» можна за посиланням.

Додати новий коментар