Стан тваринництва за 20__ рік (форма № 24) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 14 червня 2013 року N 181 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства».

Звіт надається один раз на рік до органу державної статистики за місцем здійснення діяльності юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність. Термін надання звіту - до 20 січня року, наступного за звітним.

В загальній частині документу наводяться дані про респондента та його місцезнаходження. Звіт складається з восьми розділів. В першому розділі у розрізі показників надається інформація про виробництво продукції тваринництва за звітний рік, в другому – зазначаються показники вирощування худоби, в третьому – рух поголів'я худоби та птиці. В наступних двох розділах міститься інформація про чисельність худоби, птиці, кролів, бджіл на кінець звітного року та окремо про чисельність птиці. В шостому розділі надаються дані про стан звірівництва за рік, в сьомому – про баланс кормів. Останній розділ присвячено ресурсам і використанню шкіряної і шубно-хутряної сировини.

Скачати бланк звіту «Стан тваринництва за 20__ рік (форма № 24) (річна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар