Реалізація сільськогосподарської продукції (форма 21-заг (місячна))

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 2 липня 2014 року N 206 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського господарства».

Звіт надається починаючи з 1 січня 2015 року щомісячно наростаючим підсумком з початку року до органу державної статистики за місцезнаходженням юридичними особами, які здійснюють сільськогосподарську діяльність за встановленим переліком. Термін надання звітності – не пізніше 5 числа місяця, наступного за звітним.

В загальній частині документу зазначається період звітності та надаються відомості про респондента. Звіт складається з трьох розділів. В першому – міститься інформація про основні напрями реалізації сільськогосподарської продукції в розрізі її найменувань . В другому надаються відомості про наявність безпосередньо в господарстві на кінець звітного періоду власної та прийнятої на зберігання продукції. В третьому розділі наводяться дані про отриману бюджетно-тваринницьку дотацію за реалізовану продукцію.

Скачати бланк звіту «Реалізація сільськогосподарської продукції (форма 21-заг (місячна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар