Підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду на 1 грудня 20__ року(форма № 29-сг) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 14 червня 2013 року N 181 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства».

Звіт надається один раз на рік до органу державної статистики за місцем здійснення діяльності юридичними особами, відокремленими підрозділами юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність. Термін надання звіту - до 2 грудня звітного року.

Бланк звіту складається з чотирьох розділів. В першому розділі міститься інформація про засіяні площі та зібраний врожай сільськогосподарських культур у розрізі назв рослин. В другому розділі наводяться дані про зібраний врожай з садів, ягідників, виноградників та інших багаторічних насаджень. В третьому розділі надається інформація про кількість вирощеного посадкового матеріалу та квітково-декоративних культур. Останній розділ містить відомості про стан меліорованих сільськогосподарських угідь.

Скачати звіт «Підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду на 1 грудня 20__ року (форма № 29-сг) (річна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар