Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 20__ року (форма № 6-сільрада) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 14 червня 2013 року N 181 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень у галузі сільського та рибного господарства».

Звіт надається один раз на рік до органу державної статистики за місцезнаходженням сільськими, селищними, міськими радами, на території яких розташовані сільські населені пункти. Термін надання звіту - до 20 січня року, наступного за звітним.

В загальній частині форми наводяться відомості про респондента та його місцезнаходження. В першому розділі звіту міститься інформація про кількість об'єктів погосподарського обліку на території ради, в другому – надаються дані про площу землі в особистому користуванні об'єктів погосподарського обліку. Третій розділ містить відомості про поголів'я худоби та птиці, яке утримують на території ради, четвертий - дані про сільськогосподарську техніку в приватній власності, користуванні домогосподарств з реєстрацією місця проживання на території ради. Останній розділ присвячено трудовій міграції населення.

Скачати бланк звіту «Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 20__ року (форма № 6-сільрада) (річна)» можна на нашому сайті.

Додати новий коментар