Капітальні інвестиції, вибуття й амортизація активів (форма № 2-інвестиції) (річна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 5 серпня 2014 року N 225 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, будівництва та інвестиційних проектів».

Звіт надається один раз на рік до органу державної статистики за місцезнаходженням юридичними особами - підприємствами, установами, закладами, органами державної влади й органами місцевого самоврядування. Термін подання звітності – не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним.

Звіт складається з чотирьох розділів. В першому – наводяться дані про освоєні за рік капітальні інвестиції в розрізі показників. В другому розділі міститься інформація про розподіл капітальних інвестицій за джерелами фінансування. В третьому розділі наводяться відомості про вибуття за окремими видами активів та нараховується амортизація. В останньому розділі зазначаються витрати за рік на будівельні та монтажні роботи за окремими видами будівель і споруд.

Скачати бланк «Капітальні інвестиції, вибуття й амортизація активів (форма № 2-інвестиції) (річна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар