Інформація про об'єкт, на який отримано документ на виконання будівельних робіт з нового будівництва (форма № 1-буд) (квартальна)

Форма звіту затверджена наказом Державної служби статистики України від 5 серпня 2014 року N 225 «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, будівництва та інвестиційних проектів».

Звіт надається щоквартально до органу державної статистики за місцезнаходженням юридичними особами та відокремленими підрозділами юридичних осіб – замовниками. термін подання звітності - не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

В шапці документу зазначається повне найменування респондента, його місцезнаходження (юридична адреса) та адреса здійснення діяльності, щодо якої подається форма звітності (фактична адреса). В звіті міститься інформація про загальні та проектні дані, а саме дата видачі (реєстрації) документа на виконання будівельних робіт та його номер, найменування об’єкта будівництва , його адреса, код КОАТУУ об’єкта, код будівлі, споруди згідно з ДК БС, передбачувані дати початку та закінчення будівництва, загальна площа будівлі та її кошторисна вартість.

Скачати бланк «Інформація про об'єкт, на який отримано документ на виконання будівельних робіт з нового будівництва (форма № 1-буд) (квартальна)» можна за посиланням.

Додати новий коментар