Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Форма документу затверджена Постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Повідомлення надається власниками підприємств, установ, організацій або уповноваженими органами чи фізичними особами до органу фіскальної служби за місцем обліку в якості платника ЄСВ. Термін надання повідомлення – до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.

Повідомлення надається на паперовому носії, якщо трудові договори укладено не більш чим з п’ятьма особами, та з копією документа в електронному вигляді, якщо працівників більше ніж п’ять. Можлива подача повідомлення засобами електронного документообігу з використанням цифрових підписів.

В документі надаються наступні відомості про нового працівника: ідентифікаційний номер або серія та номер паспорту для тих хто за релігійними переконаннями відмовився від коду, прізвище, ім’я по батькові, номер та дата наказу про прийняття на роботу та дата початку роботи.

Скачати бланк «Повідомлення про прийняття працівника на роботу» можна за посиланням.

Коментарі

Propecia Aumento Massa Direct Pyridium Usa With Doctor Consult Order Propecia Online India <a href=http://brandciali.com>online pharmacy</a> Propecia 2mg 5mg Clomid Et Androcur Bull 100tablets

Додати новий коментар