Суми врегулювання сумнівної та безнадійної заборгованості (додаток СБ до Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. Додаток призначено для відображення сум врегулювання сумнівної та безнадійної заборгованості

Звіт надається платниками податку до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації разом з декларацією страховика щоквартально або раз на рік протягом 40 днів, які слідують за звітним податковим періодом.

В додаток СБ вносяться дані за кожним договором за яким здійснюється коригування. Документ містить інформацію про коригування заборгованості у зв’язку з невиконанням умов договору або на підставі положень підпунктів 159.1.1 та 159.1.2 пункту 159.1 статті 159 розділу ІІІ Податкового кодексу України або пункту 5 підрозділу 4 розділу ХХ Податкового кодексу України з зазначенням коригування суми доходів та витрат і нарахованої пені.

Скачати додаток СБ до рядка 03.9 СБ додатка ДС до рядків 01 ДС та 03 ДС; до рядка 04.3.5 СБ додатка ІВ до рядка 04 ІВ Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика (Суми врегулювання сумнівної та безнадійної заборгованості) можна на нашому сайті.

Додати новий коментар