Розрахунок податкових зобов’язань за період, у якому виявлено помилку(и) (додаток ВП до декларації страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 24-27 «Самостійне виправлення помилки(ок)», рядків 29-32 «Самостійне виправлення помилки(ок) з податку на прибуток, який утримується при виплаті доходів (прибутків) нерезидентів» та 34-37 «Самостійне виправлення помилки(ок) по авансових внесках з податку на прибуток» податкової декларації.

Додаток надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації в залежності від базового податкового звітного періоду щоквартально або раз на рік. Термін подання звітності – не пізніше 40 днів після закінчення звітного податкового періоду.

Форма складається з двох частин. В першій частині наводяться дані про врахування помилок у звітному (податковому) періоді, наступному за періодом, за який виявлено помилки у розрізі показників, в другій частині міститься інформація про результати самостійного виправлення помилок.

Скачати бланк додатку ВП до декларації страховика Розрахунок податкових зобов’язань за період, у якому виявлено помилку(и) можна за посиланням.

Додати новий коментар