Розрахунок частки інших витрат (Додаток ІВ до рядка 04 ІВ Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядка 04 ІВ «Частка інших витрат» податкової декларації.

Додаток надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації в залежності від базового звітного періоду щоквартально або раз на рік. Термін подання – не пізніше40 днів, після останнього дня звітного податкового періоду.

Додаток складається з двох розділів. В першому розділі наводиться розрахунок питомої ваги доходу від діяльності, не пов’язаної із страхуванням, у загальному доході страховика, другий розділ містить розшифровку складу частки інших витрат у розрізі адміністративних, фінансових та інших операційних витрат.

Скачати бланк додатку ІВ до рядка 04 ІВ Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика (Розрахунок частки інших витрат) можна на нашому сайті.

Додати новий коментар