Інформація про суми страхових виплат (страхових відшкодувань) з обов’язкових видів страхування (додаток СВ до декларації страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 16 ПН «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за звітний (податковий) період» та 19 ПН «Сума податків, які відповідно до пункту 160.6 статті 160 розділу ІІІ Податкового кодексу України сплачуються за власний рахунок страховика» податкової декларації та рядка 19.3 СВ таблиці 3 додатка ПН.

Додаток надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації один раз на квартал або раз на рік в залежності від базового податкового звітного періоду. Термін подання звітності – не пізніше 40 днів після закінчення звітного податкового періоду.

В додатку міститься інформація про суми страхових виплат (страхових відшкодувань) на користь нерезидентів в тому числі за договорами з обов’язкових видів страхування фізичних осіб-нерезидентів та за договорами страхування у межах системи міжнародних договорів „Зелена картка”.

Скачати бланк додатку СВ до декларації страховика «Інформація про суми страхових виплат (страхових відшкодувань) з обов’язкових видів страхування» можна на нашому сайті.

Додати новий коментар