Інформація про суми страхових платежів на користь нерезидентів, рейтинг фінансової надійності яких відповідає установленим вимогам, за договорами страхування (перестрахування) ризиків (додаток РН до декларації страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 16 ПН «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за звітний (податковий) період» та 19 ПН «Сума податків, які відповідно до пункту 160.6 статті 160 розділу ІІІ Податкового кодексу України сплачуються за власний рахунок страховика» податкової декларації та рядка 19.4 РН таблиці 3 додатка ПН.

Додаток надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації в залежності від базового податкового звітного періоду щоквартально або раз на рік. Термін подання звітності – не пізніше 40 днів після закінчення звітного податкового періоду.

Додаток складається з двох таблиць. В першу вносяться дані про договори страхування (перестрахування), їх реквізити та рейтинги фінансової надійності (стійкості) страховиків (перестраховиків) – нерезидентів. В другій таблиці наводиться аналогічна інформація про брокерські документи, що підтверджує перестрахування.

Скачати бланк додатку РН «Інформація про суми страхових платежів на користь нерезидентів, рейтинг фінансової надійності яких відповідає установленим вимогам, за договорами страхування (перестрахування) ризиків» можна за посиланням.

Додати новий коментар