Інформація по нарахованих та сплачених сумах перестрахових платежів в розрізі перестраховиків (додаток ПП до декларації страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 01ДС «Дохід від страхової діяльності», 03ДС «Інші доходи» податкової декларації та рядка 01.1.1 ПП додатка ДС.

Форма надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації в залежності від базового податкового звітного періоду щоквартально або раз на рік протягом 40 днів після закінчення звітного податкового періоду.

В шапці документу зазначається тип форми та вказується звітний податковий період за який вона надається. В таблицю вносяться відомості окремо про кожного з перестраховиків, а саме повне найменування, код за ЄДРПОУ, сума нарахованих перестрахових платежів та сума сплачених платежів.

Скачати бланк додатку ПП до рядка 01.1.1 ПП додатка ДС до рядків 01 ДС та 03 ДС податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика «Інформація по нарахованих та сплачених сумах перестрахових платежів в розрізі перестраховиків» можна за посиланням.

Додати новий коментар