Інформація по нарахованих та отриманих сумах страхових та перестрахових платежів в розрізі страхувальників (додаток СП до декларації страховика)

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 01ДС «Дохід від страхової діяльності», 03ДС «Інші доходи» податкової декларації та рядка 01.1.СП додатка ДС.

Додаток надається платниками податку до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Звіт складається щоквартально або раз на рік в залежності від базового податкового періоду встановленого страховику. Термін надання звіту – протягом 40наступних днів після останнього дня звітного податкового періоду.

Додаток складається з двох таблиць. В першу – вносяться відомості по нарахованих та отриманих сумах страхових та перестрахових платежів в розрізі страхувальників/перестрахувальників. Друга таблиця містить інформацію про загальну кількість страхувальників фізичних осіб та загальну суму страхових платежів.

Скачати бланк додатку СП до рядка01.1СП додатка ДС до рядків 01 ДС та 03 ДС Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика «Інформація по нарахованих та отриманих сумах страхових та перестрахових платежів в розрізі страхувальників/перестрахувальників» можна на нашому сайті.

Додати новий коментар