Додаток ПН до рядків 16 ПН та 19 ПН Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика Звіт про виплачені доходи нерезидентам та утриманий з них податок

Форма додатку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 84 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика» та є додатком до декларації. В додатку наводиться розшифровка рядків 16 ПН «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за звітний (податковий) період» та 19 ПН «Сума податків, які відповідно до пункту 160.6 статті 160 розділу ІІІ Податкового кодексу України сплачуються за власний рахунок страховика» податкової декларації.

Додаток надається платниками податку разом з декларацією до органу Міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації в залежності від базового податкового звітного періоду щоквартально або раз на рік. Термін подання – протягом 40 днів, після останнього дня звітного податкового періоду.

Форма додатку містить три розділи. В першому – наводиться розрахунок податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України, в другому – міститься розрахунок прибутку від операцій з безпроцентними (дисконтними) облігаціями чи казначейськими зобов'язаннями. Третій розділ містить розрахунок податкових зобов’язань при здійсненні страхових платежів (страхових відшкодувань) у межах договорів страхування або перестрахування ризиків.

Скачати додаток ПН до рядків 16 ПН та 19 ПН Податкової декларації з податку на доходи (прибуток) страховика (Звіт про виплачені доходи нерезидентам та утриманий з них податок) можна за посиланням.

Додати новий коментар