Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

На даний момент форма бланка реєстру виданих та отриманих податкових накладних затверджена наказом Міністерства доходів і зборів №708 від 25.11.2013 «Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення».

Даний бланк обов'язковий для використання підприємствами і установами усіх форм власності, які зареєстровані в якості платника податку на додану вартість, з метою ведення обліку виданих та отриманих податкових накладних. Даний бланк входить до пакету обов'язкової податкової звітності з податку на додану вартість, яка подається платниками цього податку до територіальних відділень податкової у такі строки:

  • Для платників із місячним строком подання звітності — у 20-ти денний термін після закінчення звітного місяця.
  • Для платників із квартальним строком подання звітності — у 40-ка денний термін після закінчення звітного кварталу.

Бланк реєстру податкових накладних складається з «шапки» та двох розділів:

  • В «шапці» бланку реєстру податкових накладних наводяться облікові дані підприємства, яке його веде, а саме визначаються з типом реєстру (звітний, новий звітний або проставляють номер порції документа). Потім роблять відмітку про те, до якої декларації буде подано цей реєстр. Далі указують звітний податковий період, за який складено реєстр, приводиться назва підприємства, його індивідуальний податковий номер.
  • У першому розділі самого реєстру ведеться облік виданих податкових накладних за звітний період. Зокрема зазначаються номер та дата виписки податкових накладних, їх тип, найменування покупця, його індивідуальний податковий код, деталізується загальна сума покупки, розмір податку.
  • У другому розділі ведеться облік отриманих податкових накладних. Вписується дата і номер податкової накладної та її тип, найменування того, хто її видав, його індивідуальний податковий номер, деталізується сума покупки, визнається сума податку на додану вартість.

Наприкінці кожного із розділів підбиваються підсумки за кожним стовбцем, у якому робилися цифрові записи. Бланк реєстру податкових накладних підписує директор та головний бухгалтер підприємства.

Скачати бланк реєстру виданих та отриманих податкових накладних ви можете за посиланням нижче.

Додати новий коментар