Податкова накладна (діє з 01.03.2014 року)

Форма податкової накладної затверджена Наказом Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження Форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» №10 від 14.01.2014 року. Діє з 01.03.2014 року.

Податкова накладна складається особою, яка є платником податку на додану вартість, при оформленні продажу товару або надання послуг. За вибором покупця може оформлятися в паперовому або в електронному вигляді. Заповнюється державною мовою. Одиниця виміру – гривні з копійками. Особливу увагу слід приділити порядковому номеру накладної, який складається з трьох частин: порядковий номер у продавця, через дріб код виду діяльності (в разі загальної системи оподаткування не заповнюється), дріб – номер філії. В шапці бланку наводиться контактна інформація про продавця та покупця, форма проведених розрахунків. Дата складання накладної і дата виникнення зобов’язань повинні співпадати.

В таблиці бланку вказується найменування товару або послуги, код товару,одиниця виміру, кількість , ціна без ПДВ, та з урахуванням ПДВ. Засвідчується печаткою та підписується особою, що склала документ.

Скачати бланк «Податкова накладна» можна на нашому сайті за посиланням нижче.

Додати новий коментар