Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів

Форма розрахунку затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 05.12.2013 № 767 «Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів».

Розрахунок надається до органу доходів та зборів за місцем  знаходження платника податку та місцем реєстрації транспортного засобу. Форма заповнюється окремо для колісних транспортних засобів, суден, вертольотів та літаків. Розрахунок складається відповідно статті 234 Податкового Кодексу України.

В шапці документу зазначається вид розрахунку та тип транспортного засобу. Далі наводяться відомості про платника податку: повне найменування, код ЄДРПОУ, код виду економічної діяльності, місцезнаходження платника та дані про орган доходів і зборів, куди надається розрахунок.

В загальній частині документу наводяться відомості про об'єкт оподаткування та суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу. Далі надаються дані про збільшення або зменшення податкових зобов’язань, за необхідністю розраховуються суми штрафу та пені.

Скачати бланк розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів можна на нашому сайті.

Додати новий коментар