Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення 

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми  Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 2 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок є невід’ємною частиною декларації та надається платниками екологічного податку до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку кожного кварталу – протягом 40 днів, що настають за останнім днем податкового звітного кварталу.

В шапці документу вказується тип документу (звітний, звітний новий або уточнюючий) та податковий період. Далі наводиться інформація про Види палива та їх  технологічні ознаки, зазначається фактична кількість реалізованого палива, вказуються ставки податку у поточному році, та сума нарахованого податку за звітний квартал.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення можна за посиланням.

Додати новий коментар