Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми  Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 3 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок надається платниками екологічного податку щоквартально разом з податковою декларацією до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку – протягом 40 днів, що слідують за останнім днем податкового звітного кварталу.

В шапці документу зазначається тип звіту та податковий період. В розрахунку міститься інформація щодо назв забруднюючих речовин, їх гранично допустима концентрацію, фактичні обсяги скидів, ставка податку в поточному році,

Скачати бланк «Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти» можна на нашому сайті.

Додати новий коментар