Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми  Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 5 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок складається щоквартально платниками екологічного податку та надається разом з податковою декларацією до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку – протягом 40 днів, після останнього дня податкового звітного кварталу.

В шапці розрахунку зазначається тип документу та період звітності. Розрахунок надається у розрізі наступних показників: Сума нарахованого податкового зобов’язання за звітний квартал у розрізі атомних електростанцій, фактичний обсяг електричної енергії, виробленої за базовий податковий (звітний) період, ставка податку, який справляється за електричну енергію, собівартість зберігання низькоактивних і середньоактивних радіоактивних відходів, утворених за базовий податковий (звітний) період, фактичний об'єм низькоактивних і середньоактивних радіоактивних відходів, прийнятих до сховища за базовий податковий та інші.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) можна за посиланням.

Додати новий коментар