Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів і сплачується за придбання джерел(а) іонізуючого випромінювання

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 6 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок надається платниками екологічного податку щоквартально разом з податковою декларацією до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку – протягом 40 днів, що слідують за останнім днем податкового звітного кварталу.

В розрахунку міститься інформація про назви джерел іонізуючого випромінювання, вказується вартість джерел, що придбані за звітний квартал, зазначається ставка податку та вказується розмір нарахованого податкового зобов’язання за звітний квартал та у разі потреби наводиться розрахунок штрафних санкцій.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів і сплачується за придбання джерел(а) іонізуючого випромінювання можна на нашому сайті.

Додати новий коментар