Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 7 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок надається платниками екологічного податку кожного кварталу разом з податковою декларацією до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання розрахунку – протягом 40 днів, що слідують за останнім днем податкового звітного кварталу.

В шапці розрахунку зазначається період звітності та її тип. Документ містить відомості про категорії відходів, що зберігаються у виробника відходів, про фактичний об’єм радіоактивних відходів, які зберігаються понад установлений особливими умовами ліцензії строк, ставка податку та сума нарахованого податкового зобов'язання за звітний квартал.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк можна за посиланням.

Додати новий коментар