Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 4 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок є невід’ємною частиною податкової декларації та надається платниками екологічного податку щоквартально до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку – протягом 40 днів, після останнього дня податкового звітного кварталу.

В шапці документу зазначається тип звіту та звітний період. В документі міститься інформація про види небезпечних відходів, рівень небезпечності та клас небезпеки відходів згідно з нормами статті 246 розділу VIII Податкового кодексу України, надаються дані про фактичні обсяги розміщення відходів, вказуються ставки податку в поточному році та розраховується сума податку за звітний квартал.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах можна за посиланням.

Додати новий коментар