Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення

Розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку затверджений наказом Державної Податкової адміністрації України від 24.12.2010 р. N 1010 «Про затвердження форми  Податкової декларації екологічного податку» і є додатком 1 до Податкової декларації екологічного податку.

Розрахунок разом з декларацією  щоквартально надається платниками екологічного податку до органу міністерства доходів та зборів за місцем реєстрації. Термін подання додатку – не пізніше 40 днів, що настають за останнім днем податкового звітного кварталу.

В шапці документу зазначається тип розрахунку  та податковий період за який він надається.

В розрахунку містяться відомості про назви забруднюючих речовин, клас їх небезпечності та фактичні обсяги викидів, вказуються ставки податку в поточному році та розраховується сума податкового зобов’язання.

Скачати бланк розрахунку податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення можна за посиланням

Додати новий коментар