Табель обліку використання робочого часу (форма №П-5)

Бланк табель обліку робочого часу затверджений Наказом Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці».

Останні зміни до цього наказу були внесені Наказом Державного комітету статистики України від 25 грудня 2009 року №496 «Про внесення змін до наказу держкомстату від 05.12.2008 n 489 "про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці"». Зміни почали діяти з 01.01.2010 року.

Табель робочого часу бланк, затверджений Наказом №489 може використовуватися всіма підприємствами, установами та організаціями в Україні, а також фізичними особами – підприємцями для обліку використання робочого часу своїх найманих працівників.

У примітках до форми табелю робочого часу вказано, що форма носить рекомендаційний характер і складається із мінімальної кількості показників, необхідних для заповнення форм державних статистичних спостережень. При необхідності форма може бути доповнена іншими показниками, необхідними для обліку на підприємстві.

Тобто, табель бланк кожен бухгалтер та фахівець з обліку персоналу може змінювати під свої потреби.

Скачати бланк приклад зразок табелю обліку використання робочого часу можна цій сторінці.

Коментарі

Спасибо большое, очень удобно и быстро

Спасибочки!!! Всем прекрасного дня!!!

Спасибо!!!

Додати новий коментар