Особова картка працівника (типова форма №П-2)

Бланк особової картки працівника затверджено спільним наказом Державного комітету статистики та Міністерства оборони №495/656 від 25.12.2009.

Особова картка працівника є первинним документом, який використовується підприємствами усіх форм власності (відділом кадрів або уповноваженою особою), з метою обліку штатного складу установи. Бланк особової картки працівника заповнюється на кожного співробітника підприємства, який перебуває у штаті установи, окремо і ведеться до моменту його звільнення.

Бланк особової картки працівника складається із «шапки» та п'яти розділів:

  • У «шапці» проставляється дата заповнення картки, табельний та індивідуальний коди працівника, визначається його стать та вид працевлаштування (основний або за сумісництвом). Окрім цього, тут є місце для фотокартки працівника.
  • Перший розділ називається «Загальні відомості» і складається з 12 підпунктів, де зокрема зазначаються: ПІБ працівника, дата його народження, громадянство, освіта, останнє місце роботи (якщо є), стаж роботи, відомості про отримання пенсії, родинний стан, місце фактичного проживання та реєстраційні дані з паспорту.
  • Другий розділ називається «Відомості про військовий облік». Тут наводяться дані із військового білету або приписного свідоцтва співробітника про стан його обліку у військоматі.
  • Третій розділ називається «Професійна освіта на виробництві (за рахунок підприємства — роботодавця)». Тут наводяться дані про період, вид і форму навчання, а також назва документу, який отриманий після закінчення учбового процесу.
  • Четвертий розділ називається «Призначення і переведення» і містить інформацію про весь кар'єрний зріст працівника за період його роботи на підприємстві.
  • П'ятий розділ називається «Відпустки». До цього розділу працівник відділу кадрів або уповноважена особа заносить дані про всі види відпусток, у які ходив співробітник за період роботи на підприємстві, указує їх період, номер і дату відповідного наказу.

Наприкінці особової картки працівника робляться особові відмітки та відомості про його звільнення, а також ставляться особисті підписи робітника відділу кадрів та співробітника.

Скачати особову картку працівника типова форма п 2 бланк ви можете за посиланням нижче.

Коментарі

Discount For Celebrex Levitra Due Volte Al Giorno <a href=http://cialiorder.com>cialis no prescription</a> Berodual Without Prescription Cialis Duracion Ereccion Buy Cheap Celebrex Online

Додати новий коментар