Довідка про доходи для отримання кредиту

Бланк довідки про доходи для отримання кредиту не затверджений жодним нормативним документом. Тому наведену форму можна змінювати під свою потреби. Дана форма призначена для надання відомостей в банк про отримані доходи для одержання кредиту. Довідка видається по місцю роботи з зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та  ідентифікаційного податкового номеру працівника.

Формою передбачено заповнення відомостей про місце роботи позичальника з зазначенням номеру та дати наказу про прийом на роботу, найменування займаної посади, встановлений посадовий оклад та нарахована сума заробітної плати за останні шість місяців.

В наведеній таблиці розшифровується помісячно сума нарахованої заробітної плати, сума утриманих податків та аліментів, сума фактично отриманих коштів та відображається сума разом по кожному стовпцю. Бланк завіряється печаткою та кутовим штампом, на якому відображені реквізити підприємства, вихідний номер і дата видачі довідки. Форма підписується керівником установи і головним бухгалтером.

Довідка дійсна протягом 14 днів з моменту підписання. Довідка про доходи бланк скачать (Довідка про доходи для отримання кредиту) можна на нашому сайті. за посиланням нижче.

Додати новий коментар