Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м)

Форма звіту затверджена наказом Міністерства фінансів України №44 від 24.01.2012 р. «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» і є додатком 10 до Порядку. Останні зміни до бланку внесені наказом №1207 від 17.12.2014 р.

Звіт надається бюджетними установами щомісяця, щокварталу та зведений за рік згідно графіку, встановленого Казначейством.

В загальній частині документу зазначається період за який надається звіт та наводяться відомості про установу, а саме її найменування, коди ЄДРПОУ, КОАТУУ, КОПФГ, форма господарювання та коди програмної та відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих або державних бюджетів.

В таблиці по кожному КЕКВ окремо наводяться дані про наявність дебіторської та кредиторської заборгованості на початок та на кінець звітного періоду, наявність простроченої та списаної заборгованості та надається інформація про зареєстровані бюджетні фінансові зобов'язання на кінець звітного періоду.

Скачати звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м) можна на нашому сайті.

Додати новий коментар