Звіт про контрольовані операції

Форма звіту затверджена Наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.11.2013 р. N 669 «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції».

Звіт складається платниками податків, які відповідно до підпункту 39.4.2 пункту 39.4 статті 39 розділу I Податкового кодексу України зобов’язані подавати Звіт до Міністерства доходів і зборів України. Звіт подається один раз на рік до 1 травня року, наступного за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі.

В шапці документу наводиться повне найменування платника податків згідно з реєстраційними документами, код за ЄДРПОУ, код КВЕД, податкова адреса, номери телефонів, факс, E-mail.

В основній частині звіту зазначаються наступні дані: повне найменування (П.І.Б.) особи - сторони контрольованої операції, як воно зазначено у контракті/договорі, код особи - сторони контрольованої операції, статус особи – сторони контрольованої операції (резидент Р або нерезидент Н), вартісний показник загальної суми здійснених операцій платника податків з кожним контрагентом протягом звітного періоду та загальна сума контрольованих операцій з контрагентом.

Скачати Звіт про контрольовані операції можна за посиланням.

Додати новий коментар