Типовий договір про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Типовий договір затверджено Постановою КМУ №266 от 04.03.2004 р. «Про затвердження Типового договору про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

В шапці документу вказується дата та місце укладання договору та наводяться дані про замовника та виконавця, які виступають сторонами договору. В розділі «предмет договору» міститься інформація про умови виконання проектно-вишукувальних робот та розроблення проекту землеустрою. Наступний розділ присвячений визначенню загальної вартості робіт, умовам здійснення авансових платежів та повного розрахунку. В третьому розділі описується порядок приймання та передачі робот, четвертий – оговорює терміни проведення робот. В наступній частині мова йде про відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов договору. В шостому розділі описуються умови припинення договору, в сьомому – визначається порядок вирішення спорів. Наступні розділи оговорюють умови конфіденційності договору, термін дії договору та інше.

Наприкінці документу зазначаються додаткові умови та вказуються реквізити сторін.

Скачати бланк типового договору про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки можна за посиланням.

Коментарі

Propecia How To Take Kamagra Oral Jelly Hamburg Levitra 20mg Cost <a href=http://tadalaffbuy.com>cialis price</a> Viagra 25 Mg Precio Purchase Alli Online Today Order Accutane Online From Canada

Додати новий коментар