Санаторно-курортна карта для дітей віком 0–17 років включно Форма № 076/о

Форма довідки затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України № 435 від 29.05.2013 року «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу населенню, незалежно від підпорядкування та форми власності».

Форма 076/о заповнюється лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем за місцем проживання або реєстрації дитини. Санаторно-курортна карта заповнюється за наявності форми № 077/о «Путівка в дитячий санаторій».

Форма містить чотири розділи. В першому – наводяться загальні дані дитину, а саме: прізвище, ім’я по батькові, навчальний заклад, дата народження, місце проживання, телефон, відомості про батьків. В другому розділі наводяться медичні дані дитини: анамнез, спадковість, профілактичні щеплення, дані лабораторних обстежень тощо. Наприкінці розділу надається згода батьків у лікування дитини у санаторно-курортному закладі. В третій частині робиться висновок СКВК про необхідність лікування, четверта – містить інформацію про ефективність лікування.

Скачати бланк санаторно-курортної карти для дітей віком 0–17 років включно (форма № 076/о) можна на нашому сайті.

Додати новий коментар