Реєстраційна картка, про підтвердження відомостей про юридичну особу (форма 6)

Форма бланка реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (форма 6) затверджена наказом Міністерства юстиції №3178/5 від 14.10.2011.

В останній раз форма 6 підтвердження відомостей змінювалася згідно Наказу Міністерства юстиції от 18.06.2014 № 966/5. Нова форма діє з 11.07.2014 року.

Форма 6 використовується підприємствами (юридичними особами) усіх форм власності у разі виникнення потреби підтвердження відомостей, які містяться про цю установу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Бланк форми 6 складається із двох розділів, перший з яких заповнює представник заявника, а другу — державний реєстратор.

У першому розділі зокрема наводиться інформація про ідентифікаційний номер підприємства, його повна та скорочена назва, а також робиться відмітка про те, на підставі яких установчих документів здійснюється діяльність установи. Наприкінці розділу указується хто його заповнив та ставиться особистий підпис.

У другому розділі державний реєстратор заповнює реєстраційні дані, які підтверджують відомості про цю юридичну особу, а саме номер та дату запису у державному реєстрі, вписує свої ПІБ та указує місце проведення державної реєстрації, ставить особистий підпис.

Скачати бланк "Реєстраційна картка форма 6 про підтвердження відомостей про юридичну особу" ви можете за посиланням нижче.

Додати новий коментар