Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (форма 11)

Бланк форми реєстраційної картки на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (форма 11) затверджений наказом Міністерства юстиції №3178/5 від 14.10.2011.

В останній раз форма 11 на проведення змін до відомостей змінювалася згідно Наказу Міністерства юстиції от 18.06.2014 № 966/5. Нова форма діє з 11.07.2014 року.

Бланк форми 11 заповнюється фізичною особою — підприємцем та державним реєстратором у разі, коли перший хоче внести зміни до тієї інформації, яка міститься про нього у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Реєстраційна картка форми 11 складається з шести розділів:

  • У першому розділі наводиться інформація про підприємця, яка уже міститься у Єдиному державному реєстрі.
  • У другому розділі йде повний перелік змін, які вносяться до відомостей у Єдиному державному реєстрі.
  • У третій розділ попадають відомості про фізичну особу – підприємця з урахуванням змін.
  • У четвертому розділі обирається спосіб отримання підприємцем відомостей із Єдиного державного реєстру.
  • П'ятий розділ заповнює державний реєстратор, де вказує дані про проведення державної реєстрації змін у відомостях про фізичну особу — підприємця.
  • Шостий розділ також заповнює державний реєстратор, де робить відмітки про отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Наприкінці реєстраційну картку форми 11 підписує підприємець або уповноважена їм особа, а також державний реєстратор.

Скачати бланк форми 11 на реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця ви можете за посиланням нижче.

Додати новий коментар