Реєстр про залишки коштів загального та спеціального фондів державного бюджету на реєстраційних (спеціальних реєстраційних), інших рахунках

Форма реєстру затверджена наказом Міністерства фінансів України №44 від 24.01.2012 р. «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» і є додатком 14 до цього Порядку.

Реєстр складається розпорядниками бюджетних коштів за даними затверджених Казначейством або установами банка довідок про підтвердження залишків коштів на рахунках установи. Дані реєстру повинні співпадати з даними фінансової звітності за формою 1 «Баланс». Документ складається станом на 1 січня поточного року.

В шапці документу вказується дата складання реєстру та найменування установи. В реєстрі надається перелік рахунків, відкритих установою, та сума залишків на них в гривнях з копійками.

Скачати зразок реєстру про залишки коштів загального та спеціального фондів державного (місцевого) бюджету на реєстраційних (спеціальних реєстраційних), інших рахунках, відкритих в органах Державної казначейської служби України, та поточних рахунках, відкритих в установах банків можна за посиланням.

Додати новий коментар