Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма 079/о)

Форма довідки затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України № 435 від 29.05.2013 року «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу населенню, незалежно від підпорядкування та форми власності».

Довідка надається дитині для підтвердження стану її здоров’я та можливості перебувати в дитячому закладі оздоровлення.

В довідці вказується прізвище, ім’я по батькові дитини, зазначається її вік, адреса проживання, місце навчання. В документі наводиться загальна інформація про стан здоров’я дитини, дані про перенесені захворювання, щеплення,зазначаються результати огляду на педикульоз та коросту та робиться висновок про рекомендований режим.

Зворотна сторона довідки заповнюється лікарем дитячого закладу оздоровлення та відпочинку та містить відомості про стан здоров’я і перенесені захворювання під час перебування в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку. Наприкінці довідки наводяться дані про ефективність оздоровлення.

Скачати бланк медичної довідки на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (форма 079/о) можна за посиланням.

Додати новий коментар