Довідка про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м

Форма довідки затверджена наказом Міністерства фінансів України №44 від 24.01.2012 р. «Про затвердження Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» і є додатком 14 до цього Порядку. Останні зміни до бланку внесені наказом Міністерства фінансів №866 від 09.10.2013 р.

Довідка складається розпорядниками бюджетних коштів раз в квартал та за рік та надається до Казначейства разом з формою № 7д №7 м. В документі відображається дебіторська та кредиторська заборгованість за операціями, що здійснювалися установою, але не належить до виконання кошторису. До довідки входить заборгованість допомогами і компенсаціями, в тому числі постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, розрахунками за коштами ФСС з ТВП, розрахунками за операціями з внутрівідомчої передачі запасів, за депозитними операціями; відсотками, довгостроковими зобов’язаннями; короткостроковими позиками; поточною заборгованістю за довгостроковими зобов’язаннями; короткостроковими векселями виданими тощо.

Скачати довідку про дебіторську та кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі № 7д, № 7м «Звіт про заборгованість за бюджетними коштами» можна на нашому сайті.

Додати новий коментар