Видаткова накладна

Бланк накладної не затверджений жодним нормативно – правовим документом діючого законодавства України. Саме тому, бланк видаткової накладної може бути довільної форми та у ту форму, скачати яку ви можете на цій сторінці, можна вносити зміни: видаляти чи додавати колонки чи рядки, дописувати якусь інформацію.

Видаткова накладна бланк являється первинним документом, який підтверджує факт приймання передачі товарів та перехід права власності на них. Саме тому, зміст видаткової накладної повинен відповідати переліку обов’язкових реквізитів, який наведений у статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV. А саме видаткова накладна обов’язково повинна містити наступні реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Видаткова накладна бланк скачати Україна а також форму та приклад зразок видаткової накладної ви можете на цій сторінці.

Коментарі

Спасибо! Очень выручили, с праздником вас .

Спасибо огромное! Крепкого всем здоровья!

Большое спасибо!!!

Додати новий коментар