Рахунок – фактура

Форма рахунку фактури не затверджена жодним нормативно – правовим документом України. Тому бланк рахунку фактури, який ви можете скачати на цій сторінці, є рекомендованною формою та в нього можна вносити зміни.

Рахунок бланк надається продавцем на адресу покупця та містить реквізити такого покупця а також реквізити банківського рахунку, на який слід перерахувати кошти за товари, роботи чи послуги. Також бланк рахунку містить перелік товарів чи послуг та їх кількісні та якісні характеристики.

В деяких випадках бланк рахунок фактура замінює собою письмовий договір (якщо такий не укладається), оскільки рахунок може містити деякі умови поставки та оплати товару. Здійснюючи оплату рахунку покупець погоджується з умовами, викладеними у ньому. Таким чином договір між сторонами вважається укладеним.

Відповідно до листа Державного казначейства України від 20.02.2009 №15-08/527-2652 рахунок фактура не є первинним документом, оскільки не відповідає визначенню та не містить всіх необхідних обов’язкових реквізитів, передбачених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Бланк рахунок фактура скачать бесплатно ви можете на високій швидкості на цій сторінці.

Коментарі

Большое человеческое Спасибо!!!!!!!!!

Спасибочки!!! Всем прекрасного дня!!!

ДЯКУЮ!На українській!Чудово!

Хуйня!

Додати новий коментар