Довіреність на отримання цінностей (типова форма М-2)

Бланк довіреності затверджений наказом Міністерства фінансів «Про затвердження Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернутих і використаних довіреностей на одержання цінностей» от 16.05.1996 №99. Останні зміни до форми бланку довіреності були внесені Наказом Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 16.05.96 №99» от 05.05.2008 №647. Оновлена форма бланку довіреності форми М-2 діє з 01.06.2008 року.

Загалом бланк довіреності це законний спосіб, за допомогою якого передається передача на здійснення представницьких дій, у тому числі і на отримання товарно-матеріальних цінностей. Сенс цього документу у тому, що він фіксує обіг матеріальних цінностей як між юридичними, так і фізичними особами.

Бланк довіреності заповнюється або на комп'ютері, або кульковою ручкою. Любі креслення або виправлення у бланку довіреності не допустимі. Усі графи бланку довіреності заповнюються в обов'язковому порядку. Якщо в бланку не вказана дата виписки довіреності, вона рахується не дійсною. Строк дії довіреності встановлюється в залежності від можливості одержання та вивозу відповідних цінностей за нарядом, рахунком, накладною або іншим документом, що їх замінює, на підставі якого видана довіреність, однак, не більше як на 10 днів.

На титульній сторінці, у «шапці» довіреності зазначається назва підприємства, яке її видало, його реквізити та строк дії документу. Далі йде номер і дата довіреності, ПІБ та посада особи, якій вона видана, вказуються реквізити особистих документів співробітника, які він пред'явить для його ідентифікації. Потім вказується де і за яким документом повинен отримати співробітник.

На зворотному стороні бланку довіреності наводиться перелік матеріальних цінностей, які повинен отримати працівник. Наприкінці бланк довіреності підписує особа, на яку вона оформлена, керівник та головний бухгалтер установи, яка її видала, ставиться печатка підприємства.

Скачати довіреність бланк на отримання цінностей (типова форма М-2) ви можете за посиланням нижче.

Додати новий коментар