Типова форма № ОЗ-1 Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів

Бланк типової форми №ОЗ-1 акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів затверджено наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95.

Типова форма №ОЗ-1 використовується підприємствами і установами усіх форм власності для документування фактів прийому-передачі або внутрішнього переміщення основних засобів на підприємстві, з метою організації їх первинного обліку.

Умовно бланк типової форми №ОЗ-1 можна розділити на так звану “шапку”, табличну та текстові частини.

У “шапці” бланка наводиться назва підприємства, його реєстраційний код, ставиться відмітка про затвердження цього документу керівником, також вносяться дані про дату і номер складеного документа з вказанням коду особи, яка відповідає за збереження цього основного засобу.

Таблична частина типової форми №ОЗ-1 розкриває інформацію про те, куди та звідки передається  основний засіб, крім того деталізує облікові данні самого об'єкта, що передається.

У текстовій частині бланку №ОЗ-1 вписуються дані про розпорядження, на основі якого робиться переміщення, наводиться коротка характеристика об'єкту основних засобів, вказується на те, потрібні чи ні йому доробки та робиться висновок комісії. Окрім цього приводиться повний перелік супровідної технічної документацій на об'єкт основних засобів.

Наприкінці, документ підписують голова комісії та її члени, відповідальні особи, які прийняли та передали основний засіб, ставить відмітку бухгалтерія підприємства.

Скачать бланк типової форми № ОЗ-1 акт приймання передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів ви можете за посиланням нижче.

Коментарі

Priligy Dapoxetine In India <a href=http://cialicheap.com>cialis cheapest online prices</a> Last Longer Tips Dutasteride Where To Buy No Doctor Quick Shipping Soft Viagra 100mg Tablets

Додати новий коментар