Розрахунок амортизації основних засобів (для будівельних підприємств)(Типова форма №ОЗ-15)

Форма бланка розрахунку амортизації основних засобів (для будівельних підприємств)(Типова форма №ОЗ-15) затверджена наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95 р.

Типова форма №ОЗ-15 використовується будівельними підприємствами усіх форм власності для первинного обліку основних засобів з метою нарахування амортизації основних засобів.

Бланк форми №ОЗ-15 складається з чотирьох сторінок, на кожній з яких є таблиця:

  • На перших трьох сторінках деталізується інформація про нарахування амортизації, в розрізі кожного об'єкту основних засобів. Зокрема наводяться дані про бухгалтерський рахунок обліку, вид основних засобів, місячні норми амортизації, нараховану амортизацію, зміни у складі основних засобів, у зв'язку з надходженням або вибуттям.
  • На четвертій сторінці у спеціальній таблиці роблять зведений розрахунок амортизації по кожному виду основних засобів. Зокрема вказують початкове сальдо амортизаційних нарахувань на початок місяця, скільки нараховано амортизації у поточному місяці всього та деталізують цю суму по тим об'єктам, що надійшли, вибули або перебувають у стані капітального ремонту.

Скачати бланк розрахунку амортизації основних засобів (для будівельних підприємств)(Типова форма №ОЗ-15) ви можете за посиланням нижче.

Коментарі

Огромное спасибо! Удачи Вам!

Большое спасибо! Легко и просто скачалось! Реальная помощь!

Спасибо выручили.

Додати новий коментар