Картка обліку руху основних засобів (Типова форма №ОЗ-8)

Бланк картки обліку руху основних засобів (Типова форма №ОЗ-8) затверджено наказом Міністерства статистики №352 від 29.12.95 р.

Типова форма №ОЗ-8 використовується підприємствами усіх форм власності для первинного обліку наявних основних засобів з метою відстеження їх руху всередині підприємства.

Бланк типової форми №ОЗ-8 має табличну форму. В “шапці” вписується назва підприємства, його реєстраційний код та зазначається найменування чи номер групи, в якій обліковуються основні засоби, про рух яких складено цей документ. В табличній частині типової форми №ОЗ-8 у розрізі кожного місяця деталізується інформація про рух основних засобів в середині підприємства. Зокрема наводяться дані про наявність основних засобів на початок кожного місяця, їх надходження або індексацію, вибуття, амортизацію у розрізі потреби на повне відновлення та капітальний ремонт, а також зазначаються понесені витрати у зв'язку з капітальним ремонтом. Також в таблиці підбиваються квартальні підсумки, а наприкінці виводяться підсумкові результати загалом за рік.

Скачати бланк картки обліку руху основних засобів (Типова форма №ОЗ-8) ви можете за посиланням нижче.

Коментарі

СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!!!!

Мира и здоровья!

Спасибо Вам большое. Успехов Вам и процветания!!!

Додати новий коментар